Skazaniec – powieść Krzysztofa Spadło

 
Skazaniec-3-tomy

 
Skazaniec – Tom 1. Na pohybel całemu światu.
Skazaniec – Tom 2. Z bestią w sercu.
Skazaniec – Tom 3. Za garść srebrników.

 
I termin:
Czas i miejsce: 6 listopada, Sala Widowiskowa CK Rotunda, godz. 18:00
Wstęp: wolny

 
II termin:
Czas i miejsce: 7 listopada, „Bona – książka i kawa”, ul. Kanonicza 11, godz. 16:00
Wstęp: wolny
 

Opis

Wieczór autorski z Krzysztofem Spadło, promujący Tom 3 powieści „Skazaniec”. Spotkanie wzbogaci projekcja trzech filmów krótkometrażowych promujących rzeczoną powieść.
 

Podczas spotkania zostanie przeprowadzony konkurs, podczas, którego będzie można wygrać powieść „Skazaniec” tom I oraz płyty CD z audiobookiem I tomu. Istnieje również możliwość nabycia książki, uzyskania autografu, rozmowy z autorem oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć

 

O autorze

Krzysztof-Spadlo

KRZYSZTOF SPADŁO – zadebiutował na polskiej scenie literackiej w roku 2012 kiedy to ukazał się zbiór jego opowiadań „Marzyciele i pokutnicy” z pogranicza grozy, horroru i zjawisk paranormalnych. We wrześniu 2013 roku jako pierwszy autor w Polsce opublikował tego samego dnia książkę papierową, e-booka, audiobooka oraz film krótkometrażowy promujący I tom powieści „Skazaniec” o podtytule „Na pohybel całemu światu!”. W październiku 2014 ukazał się II tom „Z bestią w sercu” natomiast 21.09.2015 będzie miał swoją premierę III tom „Za garść srebrników”. „Skazaniec” jest pierwszą w Polsce wielotomową powieścią o tematyce więziennej. W tle powieści przewijają się wydarzenia historyczne, które nie znalazły swojego miejsca w szkolnych podręcznikach, bowiem w tym samym czasie wydarzyło się coś innego.

 

Opinie czytelników

Przeczytaj na: lubimyczytac.pl

 

Zwiastuny filmowe

Skazaniec – Tom 1. Na pohybel całemu światu

Skazaniec – Tom 2. Z bestią w sercu

Skazaniec – Tom 3. Za garść srebrników