AnVision - Season Of The Witches - band photo
Czas i miejsce: 4 listopada, Sala Widowiskowa CK, ,,Rotunda”, godz. 20:00
 

Opis

Mocna muzyka dla młodych i tych, którzy tacy zostali.
 

Skład zespołu

Marek “MarQus” Ostrowski – Vocal
Grzegorz “Greg” Ziółek – Gitara
Waldemar “Valdi” Różański – Keyboard
Karol “Karaluz” Wadowski – Bass
Marcin “Larz” Duchnik – Perkusja
 

Koncert będzie połączony z promocją nowej płyty „New World”:
 

New World
 

O zespole

AnVision – czołowy przedstawiciel polskiej sceny Prog – Metalowej. Grupa coraz bardziej znana i doceniana przez fanów prog – metalu w europie, na wyspach brytyjskich a także coraz mocniej na innych kontynentach, a w szczególności w Ameryce Północnej i Południowej.
Nagrany i wydany w roku 2012, pierwszy długogrający album zatytułowany ,,AstralPhase” doczekał się licznych i bardzo pozytywnych recenzji w mediach, a utwory z płyty zaczęły często pojawiać się w radiowych audycjach znanych prezenterów i dziennikarzy muzycznych grających ten gatunek muzyczny.
Chociaż zespół istnieje od 2007 roku i wcześniej miał już na swym koncie nagraną EP-kę ,,Eyes Wide Shut”, to właśnie rok 2012 i wydanie ,,AstralPhase” należy uważać za punkt zwrotny w karierze grupy.
Tak pozytywne przyjęcie płyty zaczęło owocować kolejnymi zaproszeniami na koncerty i festiwale i wtedy okazało się, że AnVision, w zgodnej ocenie krytyków, dzienikarzy i fanów, to nie tylko wspaniałe nagrania studyjne z płyty „AstralPhase”, ale też, a może przede wszystkim, pełne energii koncerty na światowym poziomie. Tu warto przytoczyć zdanie jednego z fanów zespołu z Holandii. Arie Van Kooten wyraził taką opinię o prawie 2 – godzinnym koncercie ,,AnVision” na Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie w 2013 r.
 

,,…W ostatnich kilku latach byłem na kilkudziesięciu, a może nawet kilkuset koncertach wielu gwiazd światowego formatu, ale to co pokazali przed chwilą AnVision, przeszło moje naśmielsze oczekiwania. To był jeden z najlepszych koncertów jakie widziałem….”
 

– – – Pokaż Więcej – – –

W bardzo podobnym tonie wyrażają się o koncertach AnVision zarówno dziennikarze jak i rzesza fanów ,,mocnego grania”, o czym często można przeczytać w medialnych relacjach i recenzjach Anvision-owych koncertów.
W Chwili obecnej zespół AnVision kończy pracę nad swoim drugim długogrającym albumem, który bedzie nosił tytuł ,,New World” i zostanie wydany w pierwszych miesiącach 2015 roku. Jak do tej pory ukazał się pierwszy singiel z utworem ,,Season Of The Witches” zapowiadający to wydawnictwo, a zaraz z początkiem 2015 r ukaże się kolejny z utworem ,,I’m Gone Away” do którego został również nakręcony pierwszy klip zespołu.
Management Anvision jest w trakcie przygotowywania długiej trasy koncertowej ,,AnVision – New World Tour”, w ramach której grupa zagra szereg koncertów promujących album.
8 Maja 2015 roku Anvision zagra jako jeden z Headliner – ów na festiwalu ,,Prog The Castle” w niemieckim Heidelbergu. To dwudniowy festiwal na którym wystąpi 10 zespołów z róznych zakątków świata.

Czytaj też na: www.anvision.net

 

O AnVision – ,,AstralPhase” w mediach

http://metalmundus.pl
http://www.rockarea.eu
http://www.metalzine.pl
http://www.progarchives.com
http://www.backgroundmagazine.nl
http://www.progwereld.org
http://hardmusicbase.cz
http://www.rocktimes.de
http://www.metal.de
http://www.metal-impact.com
http://progintime.wordpress.com
 

Posłuchaj

Wywiad ,,Radio Pik”

I’m Gone Away

The Astronaut