Spektakl teatralny inspirowany kryminałem Agathy Christie „Tajemnica bladego konia”. Wykonawcami spektaklu w reżyserii Aleksandra Szklarskiego jest młodzież w wieku 8-17 lat z Teatru Studio.
 
Czas i miejsce: 8 listopada godz. 18:30, CK „Rotunda”, mała sala – po spektaklu „Tropem Czerwonego Kapturka”.
 

Więcej o spektaklu

„Kryminał z dziećmi, czarownicami i obrazami w tle” – jest to spektakl teatralny okraszony projekcjami – filmami, łamiący przestrzeń konwencjonalnej sceny (wieloplanowość – akcja w kilku przestrzeniach) inspirowany kryminałem Agathy Christie „Tajemnica bladego konia”. Przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej Studio w skład której wchodzi młodzież w wieku 8-17 lat prowadzonej przez aktorów Teatru Studio.
 

Czas trwania

30 minut
 

Opis Fabuły

„Tajemniczy napad na siostrę Tekle, dociekliwość Patty Johns i ciekawość jej siostry Lucy doprowadzają do odkrycia szajki fałszerzy dzieł sztuki. Lecz ważna jest przyjaźń i wspólne działanie. To pozwala na zerwanie barier dzielących Marry od innych ludzi, zerwania zasłony skrywającej pozory edukacji obnażając prawdę o przestępstwie. Kryminalna zagadka rozwiązana przez kilka młodych dziewczyn. Happy end osiągnięty odrobiną strachu.”
 
Teatr Studio
http://www.arte-studio.pl/page/15/Teatr-Studio
arte-studio@arte-studio.pl
tel. kontaktowy: 889 567 359; 602 270 113