Czas i miejsce: 7 listopada 2015, Kraków, miasto oraz Sala Widowiskowa CK „Rotunda” godz. 10:00-15:00.
 

Opis zabawy

Chcesz wziąć udział w ekscytującej grze miejskiej? Lubisz rozwiązywać zagadki, nie boisz się wyzwań i kochasz świetną zabawę w gronie przyjaciół?
 

Jeśli tak, to koniecznie spróbuj swoich sił w grze o „Puchar białej damy”. Wystarczy, że zbierzesz czteroosobową ekipę (zabawa tylko dla osób pełnoletnich) i zgłosisz się do gry.
 

Przed wami tajemnicza jazda po mieście, rozwiązywanie zagadek i quizów oraz szczypta rywalizacji. Wszystko po to, aby dojść do rozwiązania naszej największej tajemnicy i stać się nieustraszonym, żądnym przygód detektywem.
 

Nagrody

Zwycięska drużyna otrzyma statuetkę ,,Białej Damy”, wykonaną przez mistrz złotnictwa mgr inż. Wiktora Rusiłko, według projektu prof. Czesława Dźwigaja . Wręczenie statuetki nastąpi podczas uroczystego Koncertu pt.: ,,Wampiry i upiory” w dniu 8 listopada o godz. 18:00, na który cała drużyna otrzyma bezpłatne zaproszenie.
 

Zgłoszenia

Jeśli jesteście gotowi na niespotykaną dotąd, wspaniałą zabawę, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: konkurs@festiwalkryminalu.pl lub Euro-Artpol , 30-389 Kraków, ul. Zbaraska 3, wraz z potwierdzeniem wpłaty do dnia 5.11.2015.
 

Regulamin zabawy

Pobierz pełny regulamin oraz formularz zgłoszeniowy
 

Projekt statuetki: Prof. Czesław Dźwigaj

Statuetka
 

Wykonanie statuetki: mgr inż. Wiktor Rusiłko

Statuetka-Bialej-Damy